Kontakt

Sylwia Osiecka
psycholog, psychoterapeuta
Tel: 600 728 587
Email: sylwiaosiecka.psycholog@gmail.com
Facebook: Sylwia Osiecka
Gabinet:
ul. 11 Listopada 60-62 (Kamienica Pod Orłem), Bielsko-Biała
Umów się na spotkanie:
Sylwia Osiecka - ZnanyLekarz.pl

Napisz do mnie


Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego oraz Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych), od dnia 25 maja 2018 roku ma zastosowanie nowe dyrektywy:

  • Podając dane wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadań, wynikających z przesłanego przez Państwa zapytania.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych osobowych i możliwości ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub wycofania zgody i usunięcia danych osobowych („bycia zapomnianym”).
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji w/w celu lub do czasu cofnięcia zgody.
  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Sylwia Osiecka - psycholog. Z administratorem danych osobowych można skontaktować się pod adresem:sylwiaosiecka.psycholog@gmail.com